Alan Pearson

Alan Pearson je hnacou silou medzinárodne známej tréningovej organizácie SAQ International Ltd. Jeho prelomové programy sa používajú s úspechom vo viacerých najlepších svetových tímoch, vrátane Manchester United, FC Liverpool, Newcastle United, West Ham United, Ipswich Town, Glasgow Rangers či Celtic Glasgow.

 

„Každý, kto chce pomôcť hráčom dosiahnuť optimálnu kondíciu, by mal vlastniť túto knihu. Odporúčam ju pre trénerov na všetkých úrovniach futbalu“  Graham Taylor – bývalý tréner Anglicka, Watfordu, Aston Villy a Wolverhamptonu.

SAQ Futbal

Dostaňte svoju hru na vyššiu úroveň s revolučným programom používaným profesionálnymi futbalovými tímami po celom svete. Predstavte si futbalistu v plnom behu, pri manévrovaní, otáčaní, krútení a driblovaní. Ako vyskočí do vzduchu, udrží sa tam dostatočne dlho, aby zachytil centrovanú loptu hlavou a nasmeruje ju k nohám podporujúceho stredopoliara pre rýchly a rázny protiútok. Teraz vďaka odborným poznatkom a skúsenostiam Alana Pearsona, môžete aj vy a váš tím realizovať neuveriteľné výkony na ihrisku.

SAQ Futbal predstavuje najmodernejší program, ktorý vám pomôže rozvinúť mnohosmerné pohyby, výbušnú rýchlosť a získate výhodu v súťaži, kde často o víťazovi a porazenom rozhodujú milimetre. SAQ Program obsahuje viac ako 150 individuálnych alebo tímových cvičení – vrátane cvikov na rýchle nohy, cvikov na výbušnú silu (plyometria), techniky na zlepšenie koordinácie očí, rúk a nôh, cviky na dynamické rozcvičenie a upokojenie atď.

Či už ste mladí alebo starí, profesionáli alebo amatéri SAQ tréning vám pomôže dostať sa do formy a získate výbušnosť, ktorá je podstatnou v dnešnom modernom futbale.   

Aby ste si vedeli lepšie predstaviť o čom je SAQ Program ponúkame vám nasledujúce ukážkové video:

 

 

O týždeň si vysvetlíme čo vlastne skratka SAQ znamená.

 

Objednávka knihy exkluzívne TU.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Anglický futbal - Prichádza zmena? - 2. časť

La Masia - 1. časť

Futbal "Made in Germany" - 2. časť

 

Pin It