Stránka FUTBAL S HVIEZDIČKOU je určená každému, kto futbal nielen rád pozerá, ale hlavne hrá.  Nezáleží či hráte v súťaži, alebo si len tak občas zahráte s kamarátmi. Tu nájdete triky, ktoré z Vás urobia tých najlepších v odbore.  Nájdete tu tiež tréningové cvičenia, herné akcie a iné tipy na zlepšenie výkonu. Odtiaľ vznikol aj názov stránky Futbal s hviezdičkou, ako vyjadrenie excelentného futbalu.

Chceme prispieť k zlepšeniu odbornosti našich trénerov a sprístupniť im informácie potrebné pre ich rozvoj.

Našim cieľom je tiež sprehľadniť a sprístupniť mládežnícky futbal všetkým, ktorých zaujíma odkiaľ prichádzajú futbalisti  Corgoň a prvej ligy, ako trénujú špičkoví svetoví futbalisti a prečo futbal na Slovensku nie je taký kvalitný ako v zahraničí. Chceme pomôcť mladým nádejným futbalistom, aby sa stali špičkou v tomto športe, aby nestratili motiváciu a robili pre splnenie svojho sna maximum.

Dúfame, že sa Vám táto stránka zapáči a stanete sa našimi pravidelnými návštevníkmi. Ak máte akékoľvek dotazy, otázky alebo pripomienky týkajúce sa obsahu a formy stránky, veľmi radi by sme o nich vedeli. Preto neváhajte a kontaktujte nás na redaktor(@)futbalshviezdickou.sk a my Vám odpovieme. NEZABUDNITE, TÁTO STRÁNKA JE PREDOVŠETKÝM PRE VÁS a preto chceme vedieť čo Vás zaujíma, čo sa Vám páči a čo nepáči.

Prevádzkovateľ portálu www.futbalshviezdickou.sk:

J&R e-Media
Radvanská 509/2
974 05  Banská Bystrica
IČO 45880441, IČ DPH SK1048599805
www.jremedia.sk

 

E-shop

www.jremedia.sk

 

Tvorcovia portálu www.futbalshviezdickou.sk:

Administrátor a zodpovedný za obsah - šéfredaktor: Mgr. Róbert Pavúk - redaktor(@)futbalshviezdickou.sk

Prevádzkovateľ: Ing. Jaroslava Koštialová - admin(@)futbalshviezdickou.sk, office(@)jremedia.sk

 

Autorské práva

Fotky a videá s označením "futbalshviezdickou.webnode.sk", "futbalshviezdickou.sk", "Futbal s *", logom stránky alebo iným označením a textové časti stránky sú vlastníctvom tvorcov portálu a sú určené výslovne na nekomerčné účely.

Kopírovanie, distribúcia, publikovanie elektronickou, alebo neelektronickou formou či iné používanie fotografií a videí s označením definovaným vyššie a textových častí umiestnených na stránkach portálu  www.futbalshviezdickou.sk na inú ako osobnú potrebu sú povolené iba s písomným súhlasom vyššie spomenutých vlastníkov autorských práv. Porušenie autorských práv bude riešené podľa platných právnych predpisov.