Die Mannschaft

"Film Die Mannschaft má v sebe odkaz ducha Nemeckého futbalu posledných 15 rokov a je čerešničkou na torte úsilia tisícok nemeckých trénerov, hráčov a pracovníkov vo futbale." (www.futbalshviezdickou.sk)

Už je tomu viac ako rok, čo sa v Riu de Janiero zakončil svetový futbalový festival finálovým zápasom Nemecko - Argentína. Zo zisku štvrtého titulu majstra sveta v histórii sa po 24 rokoch tešili futbalisti Nemecka. Dramatický finálový zápas rozhodol v predĺžení nádherným gólom Mario Gotze. V novembri 2014 vznikol oficiálny film mapujúci najdôležitejšie momenty za historickým úspechom Nemecka pod názvom "Die Mannschaft".

Vo filme Die Mannschaft nájdeme množstvo zaujímavých, zábavných, motivačných, ale aj kritických chvíľ pri púti Nemecka na svetový futbalový trón. Nemci boli blízko k titulu už na šampionátoch v roku 2002 (finále), 2006 (3.miesto) a 2010 (3.miesto). Pre mnohých hráčov bola Brazília 2014 poslednou veľkou šancou dosiahnuť na vrchol. Aj tento film vám ukáže ako náročné je dosiahnuť na vysnený pohár. Uvidíte, čo všetko musí tím počas dlhodobého turnaja podstúpiť, ak chce uspieť.

Film prinesie viac svetla do pamätného kuriózneho priameho kopu v 89´minúte zápasu proti Alžírsku za stavu 0:0. Vracia sa k historickému zápasu Nemecka proti Brazílii, ktorý definitívne zmenil pohľad na Nemecký futbal. Uvidíte srdečné privítanie tímu Nemecka obyvateľmi Brazílie a až tu človek pochopí, čo pre Brazíliu znamená futbal. Objavíte spevácky talent Christiana Kramera a množstvo ďalších udalostí, tak ako prebiehali chronologicky počas turnaja až do finále. 

Film Die Mannschaft má v sebe odkaz ducha Nemeckého futbalu posledných 15 rokov a je čerešničkou na torte úsilia tisícok nemeckých trénerov, hráčov a pracovníkov vo futbale. Die Mannschaft odporúčame pre každého futbalového fanúšika a dávame mu najvyššiu známku.

Film Die Mannschaft si môžete pozrieť TU

Die Mannschaft

 

Musíte tiež vidieť:

German Soccer School - Borussia Monchengladbach - Presing a rýchle prepnutie - praktické cvičenia

Športová psychológia - Kniha - Sústreďme sa na futbal

English Soccer School - FC Southampton - Princípy útočnej hry

 

SAQ FutbalSústreďme sa na futbal

Pin It