Šimon Šnajder

V rubrike Album mladých sme požiadali o rozhovor nádejného mladého hrotového útočníka z OTJ Hontianske Nemce Šimona Šnajdera, ktorý s nami prehodnotil aktuálnu situáciu dorastu v Hontianskych Nemciach, prezradí nám čo to o postupových ambíciách tímu, podelí sa s nami o svoje futbalové ciele, prezradí nám aký je jeho obľúbený futbalový klub, koho tipuje na víťaza v Lige Majstrov, kto bol zatiaľ jeho najlepší futbalový tréner, dozviete sa aké sú jeho silné a slabé futbalové stránky, ktorý svoj jesenný gól v 5.lige si cení najviac a množstvo ďalších zaujímavostí.

Jakub Chriašteľ

V obnovenej rubrike Album mladých sme požiadali o rozhovor nádejného útočníka z MFK Spartak Hriňová Jakub Chriašteľa, ktorý  bude s nami hodnotiť aktuálnu situáciu dorastu v Hriňovej, zaspomína si na slávnu minuloročnú sezónu, podelí sa s nami o svoje futbalové ciele, prezradí nám aký je jeho obľúbený futbalový klub, dozviete sa aké sú jeho silné a slabé futbalové stránky, jeho porovnanie dorasteneckého a dospelého futbalu a množstvo ďalších zaujímavostí.

Od sezóny 2011/2012 začíname s novou rubrikou pod názvom Album mladých. Budeme vám v nej prinášať rozhovory s mladými nádejnými futbalistami z mládežníckych súťaží na Strednom Slovensku. Ako prvého sme požiadali o rozhovor nádejného kanoniera zo Šalkovej Maroša Zimnikovala, ktorý po výbornej jarnej časti, kedy nakukol aj do A-tímu Šalkovej a vsietil v ňom 5 gólov, skúsil v letnej prestávke šťastie v Podlaviciach, kde sa nakoniec dohodol na polročnom hosťovaní. Motivácia zahrať si v 1.dorasteneckej lige bola veľká a Zimovi sa splnil sen minulú sobotu, kedy nastúpil na zápas v Košiciach a aj on svojim výkonom výrazne pomohol k prvému bodu ligového nováčika po remíze 0:0. Rozhovor sme robili minulý štvrtok, teda ešte pred zápasom v Košiciach.