Lenivá lopta 2014

 

Fotogaléria Lenivá lopta 2014

Videogaléria Lenivá lopta 2014

Lenivá lopta logo

 

 

 

PARTNERI TURNAJA LENIVÁ LOPTA 2014

VŠETKÝM ĎAKUJEME

 

Agrafik
Air Products
obec Brusno
Cechová reštaurácia
Čerínska minerálka
Contri Trade s.r.o.
DHL
Fun Aréna Donovaly
futbalshviezdickou.sk
Hotel Brusno
Intersport Banská Bystrica
JOMA
J&R e-Media
Lekaren_Boston
Motorest Nemecká
obfz
OSKO Veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom
Park Snow Donovaly
Pichandovci
Vecierka
WIND stav s.r.o.
ZŠ Brusno
 

Kompletná fotogaléria Lenivej lopty 2014

FK Plus - víťaz Lenivej lopty 2014

 

Kompletnú fotogalériu z Lenivej lopty 2014, ktorej autorom je z väčšej časti fotograf Marián Sokol nájdete TU.

Čítať ďalej...

Nasadenie tímov pre Lenivú loptu 2017 - Na 1.miesto sa vrátili Darebáci, najväčší posun hore zaznamenal čerstvý víťaz FK Plus !!!

Darebáci 2014

Podobne ako každý rok aj tentoraz po turnaji 2014 nastali v tabuľke tímov pre nasadzovanie opäť výrazné zmeny. Na čelo sa po 3 rokoch vrátili Darebáci a najvýraznejší posun smerom hore zaznamenal čerstvý víťaz FK Plus.

Čítať ďalej...

Michal Pančík sa osamostatnil na čele celkovej tabuľky strelcov Lenivej lopty !!!

Michal Pančík a Gabriel Snitka

Celková tabuľka strelcov Lenivej lopty sa presne štatisticky spracúva od roku 2009, čiže z celkového počtu 12 ročníkov je spracovaná presná polovica - 6 ročníkov. Oproti minulému roku sa udialo niekoľko zmien a tou najvýznamnejšou je fakt, že na 1.mieste sa v tejto tabuľke osamostatnila legenda turnaja a hráč Darebákov - Michal Pančík.

Čítať ďalej...

12.ročník Lenivej lopty - Z pozície nováčika až na vrchol - FK Plus !!!

FK Plus - víťaz Lenivej lopty 2014

12.ročník Lenivej lopty sa uskutočnil v sobotu 20.decembra v telocvični ZŠ Brusno. Turnaj opäť priniesol neopakovateľné momenty a zážitky. Boli sme svedkami niekoľkých rekordov a jedného z najkvalitnejších finále v histórii turnaja. Z pozície nováčika turnaja sa až na vysnený vrchol prepracoval tím FK Plus.

Čítať ďalej...

FK Plus a Dorastenci - postupujúce tímy z baráže

FK Plus - víťaz baráže

V nedeľu 14.decembra sa od 12:00 odohral v telocvični ZŠ Brusno barážový turnaj o 2 postupové miesta do hlavného turnaja Lenivá lopta 2014. Pôvodne sa baráže malo zúčastniť 7 tímov, ale v poslednom týždni odriekli účasť 2 tímy (Schalke a Mária Huta) a tak sa barážového turnaja zúčastnilo 5 tímov - Mladé pušky, Dorastenci, Umelci a Ráztočan, FK Plus a Partizán Osrblie.

Čítať ďalej...

Lenivá lopta 2014 - poznáme žreb základných skupín a baráže

Hotel Brusno

Dnes večer sme sa v Hoteli Brusno dozvedeli zloženie základných skupín a barážovej skupiny Lenivej lopty 2014. Za účasti zástupcov z väčšiny tímov sa najprv žrebovala nedeľná baráž a následne základné skupiny.

Čítať ďalej...

TOP 10 zápasov Lenivej lopty od roku 2009 (1. - 5.miesto)

Už zajtra tu máme žrebovanie základných aj barážových skupín 12.ročníka Lenivej lopty. V nedeľu sa potom odohrá 10 zápasov baráže, ktoré určia záverečných dvoch účastníkov hlavného turnaja. Od roku 2009, kedy sme sa stali mediálnym partnerom turnaja, nechýba naša kamera pri rozhodujúcich momentoch a zápasoch turnaja. Predvčerom sme si pre vás pripravili v rámci hitparády TOP 10 zápasov, ktoré sa od roku 2009 svojou dramatickosťou a kvalitou nezmazateľne zapísali do histórie turnaja zlatými písmenami, zápasy od 10. po 6.miesto. Dnes si ukážeme poradie od 5. po 1.miesto.

Čítať ďalej...

TOP 10 zápasov Lenivej lopty od roku 2009 (6. - 10.miesto)

Lenivá lopta - logo

12.ročník Lenivej lopty sa už nezadržateľne blíži a o pár dní tu už máme dlho očakávané žrebovanie základných aj barážových skupín. Od roku 2009, kedy sme sa stali mediálnym partnerom turnaja, nechýba naša kamera pri rozhodujúcich momentoch a zápasoch turnaja. Dnes sme si pre vás pripravili hitparádu TOP 10 zápasov, ktoré sa od roku 2009 svojou dramatickosťou a kvalitou nezmazateľne zapísali do histórie turnaja zlatými písmenami. V prvej časti si predstavíme zápasy od 10. po 6.miesto.

Čítať ďalej...

Lenivá lopta - najlepšie foto momenty z roku 2013

Organizátori Lenivej lopty

Dnes si uzavrieme hitparádu naj foto momentov z Lenivej lopty od roku 2009. Ako posledný si ukážeme minulý ročník 2013. Autorom nádherných foto momentov z roku 2013 je opäť dlhoročný fotograf Lenivej lopty Marián Sokol (na fotografii v modrom).

Čítať ďalej...

Lenivá lopta 2014 - Žrebovanie baráže a turnaja - 13.decembra

Keďže sa nám termín turnaja Lenivá lopta 2014 - 20.december - nezadržateľne blíži, prinášame vám podrobné informácie o žrebovaní hlavného turnaja aj barážového turnaja o posledné 2 voľné miesta na turnaji. Žrebovanie sa uskutoční v sobotu 13.12.2014 o 19:00 v spodných priestoroch Hotela Brusno. Organizačný tím samozrejme všetkých hráčov a fanúšikov turnaja srdečne pozýva na žrebovanie.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie