Lenivá lopta 2010

Nasadenie tímov pre Lenivú loptu 2011

Po Lenivej lopte 2010 nastali v rebríčku tímov pre nasadzovanie viaceré zmeny. Iba pripomíname, že tabuľka sa zostavuje na základe výsledkov z posledných 2 rokov. Čiže najnovšia tabuľka je vytvorená podľa umiestnenia tímov v rokoch 2009 a 2010.

Čítať ďalej...

Videoreportáž z Lenivej lopty 2010

Konečne sme sa dostali k spracovaniu videoreportáže z 8.ročníka Lenivej lopty, ktorú v roku 2010 vyhrala po prvýkrát v histórii KOMA. Dúfame, že sa Vám bude spracovanie páčiť.

Čítať ďalej...

Fotogaléria z turnaja

Rovnako ako v ročníku 2009 aj v tohtoročnom sme spolupracovali s fotografom Mariánom Sokolom, ktorý zachytil momenty z priebehu celého turnaja Lenivá lopta 2010. Vo fotogalérii sme pre Vás pripravili množstvo fotografií, ktoré sme rozdelili do nasledovných rubrík: Album mužstiev, Hráči, Fotky zo zápasov, Diváci a Vyhlásenie výsledkov. Pevne veríme, že sa Vám budú fotografie páčiť a pre pamätníkov turnaja sa stanú súčasťou ich osobného albumu.

Štatistika Lenivej lopty 2010

Aj v tomto roku sa portál www.futbalshviezdickou.sk rozhodol mediálne podporiť turnaj Lenivá lopta. Po ročníku 2009, ktorý priniesol množstvo pozitívnych ohlasov sme s našou kamerou nechýbali ani na 8.ročníku.

Čítať ďalej...

Novým šampiónom Lenivej lopty je KOMA!

 Je za nami 8.ročník populárneho halového turnaja v Brusne - Lenivá lopta 2010. Priniesol vynikajúci futbal s množstvom kvalitných zápasov a nádherných gólov. 12 tímov bojovalo od 8:00 v telocvični ZŠ s MŠ Brusno o titul najlepšieho halového tímu.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie