Lenivá lopta 2009

Lenivá lopta 2009 - reportáž

19.decembra 2009 napísal turnaj Lenivá lopta už svoju siedmu kapitolu (prvý ročník bol nultý). Od 8.00 bojovalo v telocvični ZŠ Brusno o titul 12 tímov.

Čítať ďalej...

Štatistika Lenivej lopty 2009

Turnaj Lenivá lopta 2009 priniesol množstvo zážitkov pre hráčov a trénerov zúčastnených tímov, pre organizátorov i pre fanúšikov. Aby sa na tento ročník nezabudlo rozhodli sme sa celý turnaj spracovať a pripomenúť ho. Dnes sa na futbalshviezdickou.sk môžete dozvedieť dôležité štatistické údaje z turnaja.

Čítať ďalej...

Výsledky Lenivej lopty 2009

Včera sa v telocvični ZŠ v Brusne odohral 6.ročník futbalového mini turnaja Lenivá lopta 2009. Priniesol po 4 rokoch nového víťaza, ktorého najlepšie charakterizoval hlavný organizátor Pavol Chromek pri preberaní trofeje pre víťaza.

Čítať ďalej...

História turnaja

Lenivá lopta napíše zajtra už svoju 7.kapitolu. Po nultom ročníku v roku 2002 sa na ZŠ v Brusne odohrá 6.ročník. Mrzí nás, že z predchádzajúcich ročníkov sa nezachovalo veľa materiálov v podobe fotografií alebo videí. Aj preto sa rozhodol tím futbalshviezdickou v spolupráci s organizátormi turnaja vytvoriť bohatý materiál z turnaja v podobe fotografií, videí, podrobnejších štatistík a rozsiahlej reportáže. 

Čítať ďalej...

Pravidlá a postupový kôš Lenivej lopty 2009

Počas žrebovania základných skupín odovzdali organizátori turnaja Lenivá lopta 2009 kapitánom jednotlivých tímov papier s podrobnými pravidlami turnaja. V prípade ak sa turnaja zúčastňujete prvýkrát ako hráči a žrebovania ste sa nezúčastnili, práve tu sa môžete s pravidlami turnaja oboznámiť.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie