World Cup 2018

WC 2018 - Francúzsko - analýza brankárov a obrany + videá

Didiera Deschampsa čaká v pozícii kouča "Les bleus" už tretí vrcholný turnaj. Po štvrťfinálovej účasti na MS 2014 a finálovej účasti na ME 2016, túžia Francúzi po stupienku najvyššom. Pozrime sa v akej situácii sa nachádzajúce zadné rady Francúzska v súčasnosti.

Čítať ďalej...

Na MS 2018 v Rusku predaných už takmer 1,7 milióna vstupeniek

Medzinárodná futbalová federácia FIFA oznámila, že bolo predaných už 1 698 049 lístkov, z ktorých fanúšikovia v poslednej fáze zakúpili 394 433 lístkov.

Čítať ďalej...

Messi: Hlavu hore. Dostaneme sa z toho!

Jeden zo spolufavoritov MS 2018 Argentína, utŕžila vysokú prehru 1:6 v prípravnom zápase v Španielsku. Celý zápas len z tribún sledovala najväčšia hviezda juhoameričanov Leo Messi. Hviezda FC Barcelona do tohto stretnutia nezasiahla kvôli drobným zdravotným ťažkostiam. Po stretnutí však Messi zišiel do šatne k spoluhráčom a snažil sa medzi spoluhráčmi pozdvihnúť nepriaznivú atmosféru.

Čítať ďalej...

Poľsko predstavilo nové dresy na MS 2018

Poľská futbalová federácia predstavila na konci marca dresy, v ktorých bude hrať národný tím Poľska na blížiacich sa MS 2018 v Rusku. 

Čítať ďalej...

Anglicko - Maďarsko 3:6 (2:4) - 25.11.1953 - Wembley - Londýn

Anglicko - Maďarsko 3:6

Zápas, ktorý zmenil futbalový svet. Zápas, ktorý zmenil hru samotnú. Maďarsko pricestovalo do Anglicka v pozícii olympijských šampiónov a bez prehry v medzinárodných zápasoch už 3 roky. Anglická tlač nazvala tento priateľský zápas "zápasom storočia".

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie