World Cup 2018

Anglicko - Maďarsko 3:6 (2:4) - 25.11.1953 - Wembley - Londýn

Anglicko - Maďarsko 3:6

Zápas, ktorý zmenil futbalový svet. Zápas, ktorý zmenil hru samotnú. Maďarsko pricestovalo do Anglicka v pozícii olympijských šampiónov a bez prehry v medzinárodných zápasoch už 3 roky. Anglická tlač nazvala tento priateľský zápas "zápasom storočia".

Čítať ďalej...

Oficiálne poradie tímov na Lenivej lopte 2017

Stredoslovenský futbalový zväz

Ročník 2017 priniesol množstvo krásnych zápasov, prekvapujúcich výsledkov a do popredia sa dostali nové tímy. Najlepší útok mali Zhavranelí bratia, najlepšiu obranu Dynamo Oremlaz. Jediným tímom, ktorý nezískal ani bod bola KOMA a tímu CLC Úlovok stačili na prienik medzi najlepších osem družstiev tri body. Pozrite si oficiálne poradie tímov, ktoré je dôležité pre nasadzovanie v ročníku 2018.

Čítať ďalej...

Šampión Zhavranelí bratia získal za titul hlavnú cenu turnaja od PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly - hlavný partner Lenivej lopty 2017

Tohtoročný víťaz Lenivej lopty získal za prvenstvo do svojho vlastníctva na jeden rok putovný pohár. Okrem toho získali Zhavranelí bratia aj hlavnú cenu turnaja od partnera PARK SNOW Donovaly.

Čítať ďalej...

13.ročník Lenivej lopty - Najsilnejšou zbraňou víťazov je kolektív - Zhavranelí bratia !!!

Zhavranelí bratia - víťaz Lenivej lopty 2017

Po dvojročnej prestávke sa v sobotu 9.decembra uskutočnil v telocvični v Brusne 13.ročník futsalového turnaja Lenivá lopta. Napriek neúčasti Drink Teamu, Márie Huty či ZŠ Brusno priniesol turnaj veľmi vyrovnané, divácky veľmi atraktívne a kvalitné zápasy. Na turnajovej scéne zažiarili opäť nové tímy a na vysnený vrchol dokráčal tím, ktorý v priebehu turnaja vytvoril najsilnejší kolektív - Zhavranelí bratia.

Čítať ďalej...

Rekordy Lenivej lopty - Najlepším strelcom pokutových kopov je Martin Sedliak z Expresu Hiadeľ

Pohostinstvo u Klesa - Slovenská Ľupča

Pred týždňom sme si predstavili jednu zaujímavú individuálnu štatistiku turnaja - najviac víťazných gólov na turnaji Lenivá lopta. Dnes sa zameriame na inú zaujímavosť, ktorá je však neoddeliteľnou súčasťou Lenivej lopty. Penaltové rozstrely rozhodujú v play-off zápasoch o úspechu a neúspechu tímov. Od roku 2008 (vtedy zvíťazil Drink Team vo všetkých troch play-off zápasoch v riadnom hracom čase) sa víťaz turnaja nevyhol penaltovému rozstrelu.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.